conti_spc2650cl
conti_spc2650cl_2
conti_spc2650cl
conti_spc2650cl_2
CONTI SPC2650CL powerspan v-belt 2650 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2650
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 2650 mm
  • Inside length: 2566 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817658966
  • Supplier number: CONTI SPC2650CL
Length
2650
Width
22 mm
Reference length ld
2650 mm
Inside length
2566 mm