conti_spc3000cl
conti_spc3000cl_2
conti_spc3000cl
conti_spc3000cl_2
CONTI SPC3000CL powerspan v-riem 3000 x 22 mm zwart
  • Lengte: 3000
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 3000 mm
  • Binnenlengte Li: 2916 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817658980
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC3000CL
Lengte
3000
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
3000 mm
Binnenlengte li
2916 mm