conti_spc4250cl
conti_spc4250cl_2
conti_spc4250cl
conti_spc4250cl_2
CONTI SPC4250CL powerspan v-riem 4250 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4250
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 4250 mm
  • Binnenlengte Li: 4166 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659055
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC4250CL
Lengte
4250
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
4250 mm
Binnenlengte li
4166 mm