conti_spc7500cl
conti_spc7500cl_2
conti_spc7500cl
conti_spc7500cl_2
CONTI SPC7500CL powerspan v-riem 7500 x 22 mm zwart
  • Lengte: 7500
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 7500 mm
  • Binnenlengte Li: 7416 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670500
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC7500CL
Lengte
7500
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
7500 mm
Binnenlengte li
7416 mm