conti_spc7500cl
conti_spc7500cl_2
conti_spc7500cl
conti_spc7500cl_2
CONTI SPC7500CL powerspan v-belt 7500 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 7500
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 7500 mm
  • Inside length: 7416 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670500
  • Supplier number: CONTI SPC7500CL
Length
7500
Width
22 mm
Reference length ld
7500 mm
Inside length
7416 mm