conti_spz1120cl
conti_spz1120cl_2
conti_spz1120cl
conti_spz1120cl_2
CONTI SPZ1120CL powerspan v-riem 1120 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1120
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1120 mm
  • Binnenlengte Li: 1082 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653466
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1120CL
Lengte
1120
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1120 mm
Binnenlengte li
1082 mm