conti_spz1120cl
conti_spz1120cl_2
conti_spz1120cl
conti_spz1120cl_2
CONTI SPZ1120CL powerspan v-belt 1120 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1120
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1120 mm
  • Inside length: 1082 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653466
  • Supplier number: CONTI SPZ1120CL
Length
1120
Width
10 mm
Reference length ld
1120 mm
Inside length
1082 mm