conti_spz1180cl
conti_spz1180cl_2
conti_spz1180cl
conti_spz1180cl_2
CONTI SPZ1180CL powerspan v-riem 1180 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1180
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1180 mm
  • Binnenlengte Li: 1142 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671057
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1180CL
Lengte
1180
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1180 mm
Binnenlengte li
1142 mm