conti_spz1180cl
conti_spz1180cl_2
conti_spz1180cl
conti_spz1180cl_2
CONTI SPZ1180CL powerspan v-belt 1180 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1180
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1180 mm
  • Inside length: 1142 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671057
  • Supplier number: CONTI SPZ1180CL
Length
1180
Width
10 mm
Reference length ld
1180 mm
Inside length
1142 mm