conti_spz1212cl
conti_spz1212cl_2
conti_spz1212cl
conti_spz1212cl_2
CONTI SPZ1212CL powerspan v-riem 1212 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1212
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1212 mm
  • Binnenlengte Li: 1174 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653589
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1212CL
Lengte
1212
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1212 mm
Binnenlengte li
1174 mm