conti_spz1212cl
conti_spz1212cl_2
conti_spz1212cl
conti_spz1212cl_2
CONTI SPZ1212CL powerspan v-belt 1212 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1212
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1212 mm
  • Inside length: 1174 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653589
  • Supplier number: CONTI SPZ1212CL
Length
1212
Width
10 mm
Reference length ld
1212 mm
Inside length
1174 mm