conti_spz1437cl
conti_spz1437cl_2
conti_spz1437cl
conti_spz1437cl_2
CONTI SPZ1437CL powerspan v-riem 1437 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1437
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1437 mm
  • Binnenlengte Li: 1399 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653718
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1437CL
Lengte
1437
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1437 mm
Binnenlengte li
1399 mm