conti_spz1462cl
conti_spz1462cl_2
conti_spz1462cl
conti_spz1462cl_2
CONTI SPZ1462CL powerspan v-riem 1462 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1462
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1462 mm
  • Binnenlengte Li: 1424 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653725
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1462CL
Lengte
1462
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1462 mm
Binnenlengte li
1424 mm