conti_spz1762cl
conti_spz1762cl_2
conti_spz1762cl
conti_spz1762cl_2
CONTI SPZ1762CL powerspan v-riem 1762 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1762
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1762 mm
  • Binnenlengte Li: 1724 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653824
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1762CL
Lengte
1762
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1762 mm
Binnenlengte li
1724 mm