conti_spz637cl
conti_spz637cl_2
conti_spz637cl
conti_spz637cl_2
CONTI SPZ637CL powerspan v-riem 637 x 10 mm zwart
 6,70 incl. BTW
  • Lengte: 637
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 637 mm
  • Binnenlengte Li: 599 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670951
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ637CL
Lengte
637
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
637 mm
Binnenlengte li
599 mm