conti_spz762cl
conti_spz762cl_2
conti_spz762cl
conti_spz762cl_2
CONTI SPZ762CL powerspan v-riem 762 x 10 mm zwart
 8,02 incl. BTW
  • Lengte: 762
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 762 mm
  • Binnenlengte Li: 724 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653930
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ762CL
Lengte
762
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
762 mm
Binnenlengte li
724 mm