conti_spz762cl
conti_spz762cl_2
conti_spz762cl
conti_spz762cl_2
CONTI SPZ762CL powerspan v-belt 762 x 10 mm black
8.02 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 762
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 762 mm
  • Inside length: 724 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653930
  • Supplier number: CONTI SPZ762CL
Length
762
Width
10 mm
Reference length ld
762 mm
Inside length
724 mm