conti_spz850cl
conti_spz850cl_2
conti_spz850cl
conti_spz850cl_2
CONTI SPZ850CL powerspan v-riem 850 x 10 mm zwart
 8,93 incl. BTW
  • Lengte: 850
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 850 mm
  • Binnenlengte Li: 812 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654210
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ850CL
Lengte
850
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
850 mm
Binnenlengte li
812 mm