conti_spz850cl
conti_spz850cl_2
conti_spz850cl
conti_spz850cl_2
CONTI SPZ850CL powerspan v-belt 850 x 10 mm black
8.93 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 850
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 850 mm
  • Inside length: 812 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654210
  • Supplier number: CONTI SPZ850CL
Length
850
Width
10 mm
Reference length ld
850 mm
Inside length
812 mm