conti_spz862cl
conti_spz862cl_2
conti_spz862cl
conti_spz862cl_2
CONTI SPZ862CL powerspan v-riem 862 x 10 mm zwart
 9,05 incl. BTW
  • Lengte: 862
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 862 mm
  • Binnenlengte Li: 824 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670999
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ862CL
Lengte
862
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
862 mm
Binnenlengte li
824 mm