conti_spz862cl
conti_spz862cl_2
conti_spz862cl
conti_spz862cl_2
CONTI SPZ862CL powerspan v-belt 862 x 10 mm black
9.05 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 862
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 862 mm
  • Inside length: 824 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670999
  • Supplier number: CONTI SPZ862CL
Length
862
Width
10 mm
Reference length ld
862 mm
Inside length
824 mm