conti_std8134420cxa
conti_std8134420cxa_2
conti_std8134420cxa
conti_std8134420cxa_2
CONTI STD 1344 S8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8134420CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1344
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1344 mm
  • Aantal tanden: 168
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817046602
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8134420CXA
Lengte
1344
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1344 mm