conti_std8191220cxa
conti_std8191220cxa_2
conti_std8191220cxa
conti_std8191220cxa_2
CONTI STD 1912 S8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD8191220CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1912
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1912 mm
  • Aantal tanden: 239
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047166
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD8191220CXA
Lengte
1912
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1912 mm