conti_std848030cxp
conti_std848030cxp_2
conti_std848030cxp
conti_std848030cxp_2
CONTI STD 480 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD848030CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 480
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054652
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD848030CXP
Lengte
480
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
480 mm