conti_std871230cxp
conti_std871230cxp_2
conti_std871230cxp
conti_std871230cxp_2
CONTI STD 712 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD871230CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 712
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 712 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055055
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD871230CXP
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
712 mm