conti_std873630cxp
conti_std873630cxp_2
conti_std873630cxp
conti_std873630cxp_2
CONTI STD 736 S8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD873630CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 736
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 736 mm
  • Aantal tanden: 92
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055178
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD873630CXP
Lengte
736
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
736 mm