conti_std884820cxa
conti_std884820cxa_2
conti_std884820cxa
conti_std884820cxa_2
CONTI STD 848 S8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD884820CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 848
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 848 mm
  • Aantal tanden: 106
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817045445
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD884820CXA
Lengte
848
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
848 mm