conti_std884885cxa
conti_std884885cxa_2
conti_std884885cxa
conti_std884885cxa_2
CONTI STD 848 S8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD884885CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 848
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 848 mm
  • Aantal tanden: 106
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817045476
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD884885CXA
Lengte
848
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
848 mm