conti_t10132010
CONTI T10 1320 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10132010
 52,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10132010
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
1320 mm