conti_t10132010
CONTI T10 1320 10 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10132010
52.14 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 20.
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1320 mm
  • Number of teeth: 132
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI T10132010
Length
1320
Pitch
10 mm
Width
10 mm
Nominal length
1320 mm