conti_t10dl142025
CONTI T10 1420 25 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL142025
 143,05 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 6 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1420
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1420 mm
  • Aantal tanden: 142
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142533
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL142025
Lengte
1420
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1420 mm