conti_t10150012
CONTI T10 1500 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10150012
 64,30 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137751
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10150012
Lengte
1500
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1500 mm