conti_t10188020
CONTI T10 1880 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10188020
 125,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1880
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1880 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141406
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10188020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1880 mm