conti_t10188020
CONTI T10 1880 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10188020
125.21 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 1880
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1880 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141406
  • Supplier number: CONTI T10188020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
1880 mm