conti_t10188032
CONTI T10 1880 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10188032
 200,35 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1880
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1880 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141451
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10188032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1880 mm