conti_t10225032
CONTI T10 2250 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10225032
 288,98 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 2250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 2250 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817198752
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10225032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
2250 mm