conti_t10225032
CONTI T10 2250 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10225032
288.98 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 9.
  • Length: 2250
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 2250 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817198752
  • Supplier number: CONTI T10225032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
2250 mm