conti_t1037025
CONTI T10 370 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1037025
 46,62 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 370
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 370 mm
  • Aantal tanden: 37
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817147170
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1037025
Lengte
370
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
370 mm