conti_t1041016
CONTI T10 410 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1041016
 31,48 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 410
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 410 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140287
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1041016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
410 mm