conti-t10-t10-4780---12
CONTI T10 4780 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10478012
Dit product is niet meer beschikbaar
  • Lengte: 4780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 4780 mm
  • Aantal tanden: 478
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137867
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10478012
Lengte
4780
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
4780 mm