conti_t1050025
CONTI T10 500 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1050025
 52,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142205
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1050025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
500 mm