conti_t1050050
CONTI T10 500 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1050050
 105,02 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Lengte: 500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140379
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1050050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
500 mm