conti_t1053050
CONTI T10 530 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1053050
 106,76 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Lengte: 530
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 530 mm
  • Aantal tanden: 53
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140416
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1053050
Lengte
530
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
530 mm