conti_t1061016
CONTI T10 610 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1061016
 35,11 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139731
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1061016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
610 mm