conti_t1066012
CONTI T10 660 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1066012
 32,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Lengte: 660
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Aantal tanden: 66
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137959
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1066012
Lengte
660
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
660 mm