conti_t1066012
CONTI T10 660 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1066012
32.88 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 660
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 660 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817137959
  • Supplier number: CONTI T1066012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
660 mm