conti_t1078016
CONTI T10 780 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1078016
 42,05 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 19/05/2026
  • Lengte: 780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Aantal tanden: 78
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140027
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1078016
Lengte
780
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
780 mm