conti_t1089012
CONTI T10 890 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1089012
 42,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 890
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817289344
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1089012
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
890 mm