conti_t1092025
CONTI T10 920 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1092025
 85,70 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 19/05/2026
  • Lengte: 920
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142236
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1092025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
920 mm