conti_t5107550
CONTI T5 1075 50 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5107550
 149,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1075
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1075 mm
  • Aantal tanden: 215
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817180733
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5107550
Lengte
1075
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1075 mm